Catering

Výběr z referencí:

Karlovarské minerální vody, a.s. (Karlovy Vary / Praha)
Pronájem výčepní sestavy KONTAKT 115 pro potřebu cateringu a pronájem výčepního zařízení PYGMY 25/K jako reprezentativní součást kongresového stage při prezentaci nových sudových limonád od Poděbradka, a.s..

Pojišťovna České spořitelny a.s., Vienna Insurance Group (Kácov)
Zajištění cateringových služeb pro cca 300 osob na celorepublikovém setkání členů Vienna Insurance Group.

Autocentrum Boura, s.r.o. (Činěves)
Pravidelný pronájem výčepní sestavy KONTAKT 115 a vyzásobení sudovým pivem a limonádou na dni otevřených dveří AC Boura Činěves.

B&B AGRO, spol. s.r.o. (Činěves)
Pronájem výčepní sestavy PYGMY 25/K a vyzásobení sudovým pivem pro cateringovou akci spojenou s jízdou motocyklů HD Praha-Poděbrady (bistro Poděbrady).

Rybářské sdružení Mcely (Mcely)
Každoroční zajištění výčepního místa a kávovaru napojených na elektrocentrálu (v místě nepřístupno síťové napětí), nealko a přenosná udírna na rybářském zahájení.

Pivovar Nymburk, spol. s.r.o. (Nymburk)
Výčepní stánek 3x3m o čtyřech kohoutech s neomezeným výkonem na dnech otevřených dveří Nymbuského pivovaru - Nymburk 11°, Nymburk 12°, Nymburk 11° tmavé a limonáda.

DNA Energie, spol. s r.o. (Kolín)
Pronájem výčepní sestavy PYGMY 25/K, vyzásobení sudovým pivem a kelímky pro cateringovou akci spojenou s firemní prezentací na elektrotechnickém výstavním veletrhu Electron.

Univerzita Karlova v Praze, Matematicko-fyzikální fakulta (Praha)
Pronájem výčepní sestavy PYGMY 25/K, vyzásobení sudovým pivem a kelímky pro cateringovou akci studentského klubu.

SK Rejšice (Rejšice)
Výčepní stánek 6x3m o čtyřech kohoutech na pivobraní v Rejšicích - Nymburk 11°, Nymburk 12°, Nymburk 11° tmavé a limonáda. Přenosná udírna, chlazené Lažanské mošty.

Soukromá zahradní párty na klíč (Mcely)
Kompletní zahradní slavnost "na klíč". Celkový zastřešený půdorys 36m2 - nůžkové stany. Výčepní zařízení, sedací sety, gril na kýtu.