Nerezové akumulační zákryty (digestoře)

Nerezové akumulační zákryty (digestoře) vás zbaví páry i zápachu, které v kuchyni vznikají během vaření. Kvalitní digestoř se hodí nejen do kuchyně, ale využijete ji i ve výrobních halách či v laboratořích.

Uvedené ceny nerez výrobků jsou orientační. Aktuální kalkulaci Vám rádi vypracujeme na základě individuální poptávky.

Nerezový nástěnný akumulační zákryt

Nerezový nástěnný akumulační zákryt (digestoř) je vhodný pro odsávání par a pachů v kuchyních restaurací a vývařoven, ve velkokapacitních výrobnách a na dalších místech, která to vyžadují.

10 800,00 bez DPH
13 068,00 včetně DPH

Nerezový nástěnný akumulační zákryt zkosený

Zkosený nerezový nástěnný akumulační zákryt (digestoř) je určený pro odsávání páry zejména v profesionálních kuchyních, laboratořích, výrobních halách apod.

11 174,38 bez DPH
13 521,00 včetně DPH

Nerezový závěsný akumulační zákryt

Nerezový závěsný akumulační zákryt (digestoř) se hodí zejména do kuchyní v restauracích a vývařovnách, do laboratoří či do velkokapacitních výroben, ve kterých spolehlivě odvádí páru i pach.

12 809,92 bez DPH
15 500,00 včetně DPH

Nerezový závěsný akumulační zákryt dvojitý

S nerezovým závěsným akumulačním zákrytem dvojitým (digestoř) se snadno zbavíte nepříjemných zápachů a par ve vaší kuchyni, výrobní hale či laboratoři.

18 000,00 bez DPH
21 780,00 včetně DPH

Digestoř si můžete vybrat v závěsné nebo nástěnné variantě, záleží na propozicích vašeho prostoru. Nástěnný akumulační zákryt dodáváme v rovném a zkoseném provedení, závěsnou variantu si můžete pořídit také se dvěma řadami tukových filtrů.

Naše akumulační zákryty mají zachytávací obvodový žlábek na vzniklý kondenzát a vyrábějí se na míru v délce od 60 cm až do 400 cm. S moderní digestoří můžete odsávat vařicí plochy, myčky, konvektomaty a mnoho dalšího. Na přání je možné nechat do digestoře namontovat světlo, abyste na práci dobře viděli po celý den.