Plynová topidla

Plynová topidla jsou moderním řešením vytápění venkovních prostor. Časy táborových ohňů a čoudících loučí už minuly, nyní nastala doba venkovních topidel. Výhodou těch plynových je jejich mobilita, nízká cena a snadnost používání. Plynová topidla fungují na principu infra záření, které primárně slouží k zahřívání věcí a osob v blízkém okolí.

Zahradní plynové topidlo ETNA

Zahradní topidlo Etna na propan-butan slouží k lokálnímu vyhřátí venkovních prostorů, například verand, balkonů či restauračních teras.

3 752,07 bez DPH
4 540,00 včetně DPH

Zahradní plynové topidlo ETNA nerez

Zahradní plynové topidlo ETNA nerez. Venkovní propan-butanové topidlo. Vybaveno kolečky pro snadné přemisťování. Nerezové provedení. Dodáváno včetně regulátoru tlaku a hadice. Topidla jsou vybavena...

4 785,12 bez DPH
5 790,00 včetně DPH

Zahradní plynové topidlo PYRAMIDA

Zahradní topidlo Pyramida je výkonný a stylový zdroj tepla na propan-butan, který oceníte nejen za chladných letních večerů.

7 363,64 bez DPH
8 910,00 včetně DPH

Zahradní plynové topidlo PYRAMIDA

Zahradní topidlo Pyramida nerez je výkonný a stylový zdroj tepla na propan-butan, který oceníte nejen za chladných letních večerů.

7 644,63 bez DPH
9 250,00 včetně DPH

Plynové topidlo ETNA Mini

Praktický teplomet Etna Mini vás potěší svým výkonem i šikovnými rozměry a nízkou hmotností.

3 292,56 bez DPH
3 984,00 včetně DPH

Plynové topidlo PYRAMIDA Mini

Stolní plynové topidlo Pyramida Mini je estetický a skladný zdroj tepla určený na zvýšení tepelné pohody ve venkovním prostředí.

3 099,17 bez DPH
3 750,00 včetně DPH

Plynové topidlo VESUV

Plynové topidlo VESUV s výkonem 11 kW je vhodné na zahřátí venkovního i vnitřního (dobře větraného) prostoru.

4 008,26 bez DPH
4 850,00 včetně DPH

Obal na topidlo VESUV

Obal na topidlo Vesuv ochrání topidlo před nečistotami a poškozením.

338,84 bez DPH
410,00 včetně DPH

Plynová topidla se hodí na lokální vytápění:

  • verand
  • pergol
  • zahradních altánů
  • zahrádek u restaurací
  • garáží (při zajištění dostatečného větrání)

Mobilní topidla na propan-butan se hodí pro soukromé i komerční využití. Dají se jednoduše přenášet a nepotřebují zdroj elektrické energie, pouze plynovou bombu, takže je můžete využít i na odlehlých místech, jako jsou chalupy a zahradní domky. Nejoblíbenější jsou ale na zahrádkách restaurací a kaváren, kde zahřívají návštěvníky za chladných večerů. Navíc mají stylový a moderní design, takže dobře zapadají do jakéhokoli prostředí a dotvářejí útulnou a příjemnou atmosféru.