Sanitace pivního vedení, sanitace pivních cest, sanitace výčepu

Ceník sanitace pivního vedení: 
První vedení / kohout* 360,-Kč vč. DPH
Další vedení / kohout* 360,-Kč vč. DPH
Nepravidelná sanitace** +100%
Parní čištění kondenzátoru / srážníku - zvýší výkon, sníží spotřebu elektřiny, prodlouží životnost kompresoru 540,-Kč vč. DPH
*Vedení o průměru hadic 9,5mm a délky do 5m. Hadice 12,7mm a vedení delší než 5m naceníme individuálně.
**Nepravidelnou sanitací se rozumí interval mezi sanitacemi delší než 14 dní, není-li dohodou stanoveno jinak.

Strojová sanitace přístrojem SWING s technologií BubbleCraft a chemií k tomu určenou s použitím sanitační kuličky (možno i bez) se hodí jak pro pravidelnou sanitaci v gastro provozech, tak i pro sanitaci nepravidelně sanitovaných přenosných zařízení (podpoření účinnosti sanitace kuličkou). Dvě vedení se vždy propojí do jedné smyčky a jsou sanitována společně, nebo i jedno vedení či zařízení samostatně. Používáme pouze špičkovou chemii rakouské společnosti THONHAUSER GmbH a to TM Desana, TM Desana Cidfp, TM Desana Maxfp a TM Desana Maxcl. U pravidelně sanitovaných provozů a zařízení občasně změníme zásaditý sanitační přípravek na kyselý TM Desana Cidfp nebo TM Desana Maxcl, abychom odstranili i mikroorganismy a nečistoty časem odolávající alkalickému prostředí. V ceně sanitace je i rozebrání, vysanitování, promazání a opětovné složení výčepních kohoutů i naražečů.

Doprava:

Náklady spojené s dopravou jsou 7,-Kč/km obousměrně nebo můžete Vaše přenosné výčepní zařízení přivézt k nám. U pravidelných sanitací a u sanitací v hotelových, restauračních a pohostinských provozech se podmínky domlouvají individuálně.

BubbleCraft:

Díky této funkci, kdy se do natlakovaného systému ještě nasávají bublinky vzduchu, dosáhneme vyšší efektivity sanitace. Vzduchovými bublinkami se voda rozvibruje, podobně jako když by jsme pro sanitaci používali perlivou vodu. Prosycením se zvýší účinnost sanitačního roztoku, tedy i celé sanitace. V kombinaci se sanitační kuličkou tak výrazně lépe odbouráme nečistoty a pivní kámen.

TM Desana:

Jedná se o zásaditý kapalný sanitační přípravek na bázi aktivního chlóru pro  sanitaci pivních cest, který nám díky bioindikátoru okamžitě během sanitace ukazuje stav vedení barevnou změnou FIALOVÁ - ZELENÁ - FIALOVÁ. TM Desana při sanitaci také účinně odstraňuje pivní kámen, toto nelze tvrdit o všech běžně používaných sanitačních přípravcích. Z těchto výše uvedených důvodů jsme se rozhodli při sanitacích výčepních zařízení používat tento TOP produkt TM Desana.
Typické použití: zásaditá sanitace silně znečištěných nápojových vedení.

TM Desana Cidfp:

Jedná se o kyselý práškový sanitační přípravek pro bezchlórovou sanitaci pivních cest na bázi aktivního kyslíku, který nám díky bioindikátoru okamžitě během sanitace ukazuje stav vedení barevnou změnou FIALOVÁ - ZELENÁ - FIALOVÁ. TM Desana Cidfp při sanitaci také účinně odstraňuje pivní kámen, toto nelze tvrdit o všech běžně používaných sanitačních přípravcích. Z těchto výše uvedených důvodů jsme se rozhodli při našich sanitacích používat tento TOP produkt TM Desana Cidfp.
Typické použití: kyselá sanitace silně znečištěných nápojových vedení.

TM Desana Maxfp:

Jedná se o zásaditý práškový sanitační přípravek pro bezchlórovou sanitaci pivních cest na bázi aktivního kyslíku, který nám díky bioindikátoru okamžitě během sanitace ukazuje stav vedení barevnou změnou FIALOVÁ - ZELENÁ - FIALOVÁ. TM Desana Maxfp při sanitaci také účinně odstraňuje pivní kámen, toto nelze tvrdit o všech běžně používaných sanitačních přípravcích. Z těchto výše uvedených důvodů jsme se rozhodli při našich sanitacích používat tento TOP produkt TM Desana Maxfp.
Typické použití: zásaditá sanitace silně znečištěných nápojových vedení.

TM Desana Maxcl:

Jedná se o zásaditý práškový sanitační přípravek na bázi aktivního chlóru pro  sanitaci pivních cest, který nám díky bioindikátoru okamžitě během sanitace ukazuje stav vedení barevnou změnou FIALOVÁ - ZELENÁ - FIALOVÁ. TM Desana Maxcl při sanitaci také účinně odstraňuje pivní kámen, toto nelze tvrdit o všech běžně používaných sanitačních přípravcích. Z těchto výše uvedených důvodů jsme se rozhodli při našich sanitacích používat tento TOP produkt TM Desana Maxcl.
Typické použití: zásaditá sanitace extrémně znečištěných nápojových vedení.