Nerezové chladící stoly na KEG sudy

Nerezové chladicí stoly na KEG sudy nabízejí hned dvě neocenitelné služby - předchlazují pivní sudy a poskytují spoustu pracovního prostoru. Vnitřní teplota stolu se dá nastavovat v rozmezí 2-10 °C.

Uvedené ceny nerez výrobků jsou orientační. Aktuální kalkulaci Vám rádi vypracujeme na základě individuální poptávky.

 

Nerezový chladící stůl na KEG sudy PACHBS 2

Nerezový chladicí stůl na KEG sudy PACHBS 2 slouží k předchlazení sudových nápojů a zároveň funguje jako praktická pracovní plocha.

42 300,00 bez DPH
51 183,00 včetně DPH

Nerezový chladící stůl na KEG sudy PACHBS 3

S nerezovým chladicím stolem na KEG sudy PACHBS 3 získáte do svého podniku nejen prostor k předchlazování tří nápojových sudů, ale i rozměrnou a hygienickou pracovní plochu.

44 500,00 bez DPH
53 845,00 včetně DPH

Nerezový chladící stůl na KEG sudy PACHBS 4

Nerezový chladicí stůl na KEG sudy PACHBS 4 vám poskytuje prostor k předchlazení čtyř sudů s nápoji, zároveň také funguje jako praktická pracovní a odkládací plocha.

61 600,00 bez DPH
74 536,00 včetně DPH

Nerezový chladící stůl na KEG sudy PACHBS 6

Do nerezového chladicího stolu na KEG sudy PACHBS 6 se vejde celých šest pivních sudů, vrchní plocha stolu vám navíc poslouží jako praktický pracovní prostor, splňující všechny hygienické normy.

65 504,13 bez DPH
79 260,00 včetně DPH

Chladicí stoly na KEG sudy umožňují chlazení až šesti sudů najednou a poskytují spoustu prostoru pro práci a odkládání (roz)čepovaného pití. Tyto praktické stoly jsou ideálním řešením do podniků bez sklepních prostor, ze kterých by se dalo vychlazené pivo přivádět.

Pokud se vaše denní výtoč pohybuje spíše na nižších číslech, bude vám stačit chladicí stůl na dva sudy. Jestliže ale ve vašem podniku za večer vytočíte stovky litrů piva, určitě se u vás neztratí ani stůl s prostorem pro šest sudů.