Služby na www.vycepy.com - víc než jen e-shop

Služby

Montáž výčepní technologie? Dovoz zboží až k Vašim dveřím vlastní dopravou v předem domluvený čas? Sanitace a údržba výčepních zařízení a pivního vedení? Zápůjčka výčepního zařízení i pro komerční účely, například při venkovních akcích nebo jako nouzové řešení při poruše? Výdejní stánek s výčepní technologií až o čtyřech kohoutech s neomezeným výkonem včetně obsluhy? Výčepní zařízení upravená na zakázku dle přání zákazníka? Zakázková výroba a úpravy výčepních zařízení, chladících vitrín, šuplíkových chlazení atd. Toto vše a mnohé další pro nás není problém.

Montáž výčepní technologie

Výčepní technologii Vám přijedeme namontovat na místo určení. Zařízení přivezeme, namontujeme, zapojíme, odzkoušíme a předvedeme včetně zaškolení obsluhy. Samozřejmostí je technická pomoc s výběrem adekvátního zařízení, návrh technického řešení a cenová nabídka.

Doprava

Při objednání způsobu dopravy „Vlastní doprava“ (při objednávce v e-shopu), nebo po telefonické domluvě, bude zboží dodáno až na výjimečné případy následující pracovní den od objednání v předem smluvený čas! Doba dodání ostatními způsoby se odvíjí od rychlosti spediční služby. Zboží je až na výjimečné případy expedováno vždy následující pracovní den od objednání (dodání druhý den).

Sanitace, údržba a servis

Cena sanitace je 300,-Kč za vedení. Sanitace zařízení se dvěma vedeními Vás tedy bude stát 600,-Kč, se čtyřmi vedeními 1 200,-Kč atd.. U sanitace v restauračních provozech je cena stanovena dohodou. Více v sekci sanitace. Provádíme také čištění a některé mimozáruční opravy výčepních zařízení a celkově výčepní technologie. Záruční opravy zprostředkováváme přes výrobce (pouze u zařízení zakoupených u nás). Dále provádíme například výměny a repase opotřebovaných výčepních kohoutů, naražeců atd..

Zakázková výroba a úpravy na přání zákazníka

Výčepní zařízení menších výkonů umíme dodat v provedení s napájením 12V a 24V bez použití externího měniče napětí, toto je výhodné pro obytné automobily, karavany, lodě atd.. Můžete si také navrhnout vlastní design výčepního zařízení. Dodáme chladící vitríny, výčepní zařízení, chladící boxy, šuplíkové chlazení ve výčepním pultu atd., to vše vyrobené na zakázku dle Vašich představ.

Výčepní / akce na klíč

Přijedeme s výčepní technikou až k Vám na Vaší akci. K dispozici máme dvě dvou kohoutová výčepní zařízení s extrémním výkonem, která zvládnou kvalitně chladit i na festivalech atp.. Zajistíme kelímky popřípadě výčepní sklo, mobilní udírnu nebo gril. Pro venkovní akce je možno využít rozkládací nůžkové altány 3x3m a 6x3m. Samozřejmostí je v tomto případě i profesionální obsluha tohoto výčepního místa, pokud bude požadována - nemusíte se tedy o nic starat. Vaše další požadavky Vám rádi splníme, bude-li to jen trochu možné. Podmínky je třeba domluvit vždy individuálně. Jsme schopni zprostředkovat akce na klíč o nejrůznějších požadavcích, buď jen s výčepním zařízením s obsluhou či bez, přes převzetí části organizace až po kompletní akci na klíč s vytipováním prostor, obstaráním živé hudby či audio reprodukce.

Půjčovna výčepních zařízení

V naší půjčovně si můžete pronajmout výčepní zařízení různých výkonů, příslušenství, rozkládací altány 3x3m a 6x3m a další. Při půjčení výčepního zařízení, není nutno skládat zálohu, půjčení je však podmíněno podepsáním smlouvy o pronájmu věci movité a předložením alespoň jednoho průkazu totožnosti. Budeme se snažit vyhovět co nejvíce požadavkům zákazníků a podle toho půjčovnu nadále rozšiřovat. V přípravě jsou například rozkládací „pivní sety“ (lavičky a stoly) a benzínová elektrocentrála. Více se dozvíte v sekci půjčovna.