Půjčovna výčepních zařízení, výčepní techniky a příslušenství

Půjčovna výčepních zařízení nabízí výběr ze dvou typů kvalitních výčepních zařízení  PYGMY 25/K a  KONTAKT 115, volitelných doplňků a příslušenství. Výčepní zařízení  PYGMY 25/K  doporučujeme na běžné zahradní akce a posezení, grilování, menší párty a oslavy atd.. Zařízení  KONTAKT 115  je především pro větší počet účastníků a nebo pro pivaře s větší žízní. Je schopno vytočit a vychladit téměř celý sud piva během hodiny - ze zkušeností však víme, že výkon tohoto zařízení je takřka neomezený.  KONTAKT 115 se proto hodí například pro použití na festivalech, pivobraních, větších svatebních hostinách, cateringových akcích a podobně. Nejste-li si jisti, které ze zařízení by bylo vhodné k Vašemu účelu, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Výčepní zařízení v naší půjčovně sanitujeme po každém použití! Vždy si tedy půjčujete 100% čisté potravinářské zařízení!
Nepožadujeme zálohu!

Výčepní zařízení PYGMY 25/K  - kompletní sestava

Výčepní zařízení  PYGMY 25/K  je určeno k profesionálnímu chlazení, stáčení a podávání kvalitně vychlazeného piva v domácím prostředí a menších zahradních party. Půjčovné obsahuje kompletní sestavu s naražečem dle přání zákazníka, po zapojení do sítě el. energie můžete tedy ihned narazit sud a čepovat pivo. Výkon: 30 l/hod..

Cena: 500,-Kč / víkend (Pá-Ne)

Výčepní zařízení KONTAKT 115  - kompletní sestava

KONTAKT 115  je profesionální chlazení určené k výdeji kvalitně vychlazeného piva v komerčním využití jako mobilní výčep. Půjčovné obsahuje kompletní sestavu s  kompresorem LEONARDO  a naražeči dle přání zákazníka, po zapojení do sítě el. energie můžete tedy ihned narazit sudy a čepovat pivo. Výkon: 140 l/hod. - při dodržení vstupních podmínek NEOMEZENÝ - toto tvrzení výrobce jsme si při našich akcích osobně prověřili!!!

KONTAKT 115

Cena: 3000,-Kč / víkend (Pá-Ne)

Redukční ventil CO2 mini  - kompletní sestava

Redukční ventil pro bombičku CO600g.

Redukční ventil CO2 mini

Cena:  250,-Kč  / víkend (Pá-Ne)

Při potřebě udržet pivo déle čerstvé je nutno místo vzduchem tlakovat sud CO2 (nutno přikoupit).
Jednorázová bombička s potravinářským CO2 plynem pro tlakování piva. Výtoč při tlaku nepřesahujícím 2bar cca 240piv.

Bombička CO2 mini

Cena:  467,-Kč   / ks

U zapůjčení jinak než na víkend, je cena stejná jako víkedová, trvá-li zápůjčka stejný počet dní. Kratší zápůjčky (než víkend nebo jiné dny o stejné době trvání) jsou z důvodu nákladů spojených s údržbou za stejnou cenu jako víkend. Víkendová zápůjční doba = zapůjčení od pátku odpoledne do nedělě odpoledne. Přesná hodina není stanovena, záleží na domluvě. Budete-li si tedy chtít zařízení vyzvednout například již ráno, budeme se snažit Vám vyjít co nejvíce vstříc - vše záleží na domluvě.

Delší zápůjčky se počítají jako víkendová + 200,-Kč za každý další den. Tedy například:

Zapůjčení výčepního zařízení PYGMY 25/K  na  7dní  od neděle do neděle:

500,- + 5*200,- = 1500,-Kč  atd..

Zapůjčení výčepního zařízení  PYGMY 25/K  na 14dní od neděle do neděle:

500,- + 12*200,- =  2900,-Kč  atd..