Půjčovna výčepních zařízení, výčepní techniky a příslušenství

Půjčovna výčepních zařízení nabízí výběr ze dvou typů kvalitních výčepních zařízení  PYGMY 25/K Green LineKONTAKT 155/K Green Line, volitelných doplňků a příslušenství. Výčepní zařízení  PYGMY 25/K Green Line  doporučujeme na běžné zahradní akce a posezení, grilování, menší párty a oslavy atd.. Zařízení  KONTAKT 155/K Green Line  je především pro větší počet účastníků a nebo pro pivaře s větší žízní. Je schopno vytočit a vychladit téměř celý sud piva během hodiny - ze zkušeností však víme, že výkon tohoto zařízení je takřka neomezený.  KONTAKT 155/K Green Line se proto hodí například pro použití na festivalech, pivobraních, větších svatebních hostinách, cateringových akcích a podobně. Nejste-li si jisti, které ze zařízení by bylo vhodné k Vašemu účelu, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Výčepní zařízení v naší půjčovně sanitujeme po každém použití! Vždy si tedy půjčujete 100% čisté potravinářské zařízení!
Nepožadujeme zálohu!

Výčepní zařízení  PYGMY 25/K Green Line  je určeno k profesionálnímu chlazení, stáčení a podávání kvalitně vychlazeného piva v domácím prostředí a menších zahradních párty. Půjčovné obsahuje kompletní sestavu s naražečem dle přání zákazníka, po zapojení do sítě el. energie můžete tedy ihned narazit sud a čepovat pivo. Výkon: 35 l/hod..

PYGMY 25/K Green Line

Cena: 600,-Kč / víkend (Pá-Ne)

KONTAKT 155/K Green Line  je profesionální chlazení určené k výdeji kvalitně vychlazeného piva v komerčním využití nebo například při pořádání svateb. Půjčovné obsahuje kompletní sestavu s  naražeči dle přání zákazníka, po zapojení do sítě el. energie můžete tedy ihned narazit sudy a čepovat pivo. Výkon: 170 l/hod. (při dodržení vstupních podmínek NEOMEZENÝ). Toto tvrzení výrobce jsme si při našich akcích osobně prověřili!

KONTAKT 155/K Green Line

Cena: 3 000,-Kč / víkend (Pá-Ne)

U zapůjčení jinak než na víkend, je cena stejná jako víkedová, trvá-li zápůjčka stejný počet dní. Kratší zápůjčky (než víkend nebo jiné dny o stejné době trvání) jsou z důvodu nákladů spojených s údržbou za stejnou cenu jako víkend. Víkendová zápůjční doba = zapůjčení od pátku odpoledne do neděle odpoledne. Přesná hodina není stanovena, záleží na domluvě. Budete-li si tedy chtít zařízení vyzvednout například již ráno, budeme se snažit Vám vyjít co nejvíce vstříc - vše záleží na domluvě.

Delší zápůjčky se počítají jako víkendová + 300,-Kč za každý další den. Tedy například:

Zapůjčení výčepního zařízení PYGMY 25/K Green Line  na  7dní  od neděle do neděle:

600,-Kč + 5 x 300,-Kč = 2 100,-Kč  atd..

Zapůjčení výčepního zařízení  PYGMY 25/K Green Line  na 14dní od neděle do neděle:

600,-Kč + 12 x 300,- = 4 200,-Kč  atd..