Bezolejové kompresory

Tlakování stlačeným vzduchem je nejrozšířenější a také nejlevnější varianta tlakování. Pokud se pro ni rozhodnete, budete potřebovat kvalitní bezolejový kompresor, který vám zajistí, že se vám do pití v průběhu tlakování nedostanou žádné nečistoty.

Jestliže jste se rozhodli tlakovat vaše nápoje vzduchem, budete potřebovat kvalitní vzduchový bezolejový kompresor. V nabídce najdete přístroje s nejrůznějším výkonem, od 40 l/hod až po 120 l/hod. Dbejte na výběr zařízení se správným výkonem, jinak se vám bude poddimenzovaný kompresor přehřívat, v případě naddimenzovaného zase do zařízení investujete zbytečně moc peněz. Ať už se rozhodnete pro kterýkoli typ a výkon, je třeba mít na paměti, že pivo tlakované vzduchem by se mělo vypít nejdéle tři dny od naražení sudu, jinak dojde k jeho oxidaci.

Tlakování piva

Bezolejový kompresor LINDR 15

Bezolejový kompresor LINDR 15 je moderní tlakovací přístroj využívající vzduch, který se hodí k pivním chladičům s výkonem do 40 l/hod.

4 483,47 bez DPH
5 425,00 včetně DPH

Bezolejový kompresor LINDR 30

Vzduchový bezolejový kompresor LINDR 30 je konstrukčně ojedinělý přístroj, který je schopný tlakovat výčepní zařízení s výkonem do 140 l/hod.

5 124,79 bez DPH
6 201,00 včetně DPH

Bezolejový kompresor PUMA 1/2HP

PUMA ½ HP je bezolejový kompresor firmy Lindr, který vyniká dlouhou životností a stabilním výkonem.

6 042,98 bez DPH
7 312,00 včetně DPH

Bezolejový kompresor PUMA 1HP

Bezolejový kompresor PUMA 1 HP je moderní tlakovací zařízení s automatickým chodem a s výkonem 47 l/min.

8 282,64 bez DPH
10 022,00 včetně DPH

Bezolejový kompresor LEONARDO 1HP

Stylový bezolejový kompresor LEONARDO je špičkový přístroj na tlakování kapalin v sudech. S výkonem 105 l/min. nachází na trhu vzduchových kompresorů jen těžko konkurenci.

8 076,03 bez DPH
9 772,00 včetně DPH

Bezolejový kompresor ABAC 020P

Automatický přenosný bezolejový kompresor ABAC 020P je komfortní tlakování k pivnímu chlazení. S maximálním průtokem 185 l a plnicím výkonem 120 l je silným a spolehlivým pomocníkem pro váš výčep.

7 045,45 bez DPH
8 525,00 včetně DPH

Tlakování sudu bezolejovým kompresorem

K tlakování sudu vzduchem je zapotřebí kvalitní bezolejový kompresor. Toto je velmi důležité, neboť pístové olejové kompresory mohou mít ve stlačovaném vzduchu příměsi olejových par, nebo v horším případě takzvaně „hází olej“. Pivo může být poté velice snadno zaolejovaným vzduchem, v horším případě samotným olejem znehodnoceno. Proto se ve vlastním zájmu vyvarujte podezřele levným a neověřeným typům kompresorů a domácím úpravám kompresorů z lednic atp.. Při výběru kompresoru je nutno dobře zvolit i výkon, který by mělo zařízení mít. Bezolejový kompresor s malým výkonem se může při velkém zatížení přehřívat a nadměrně opotřebovávat. Za naddimenzovaný kopresor naopak zbytečně zaplatíte více peněz. Zde nabízené kompresory Puma 1/2Hp, Puma 1Hp, Leonardo 1Hp a Airkraft 1Hp jsou kvalitním a ověřeným výrobkem a jsou až nezvykle tiché.

Pokud potřebujete pomoci s výběrem správného bezolejového kompresoru neváhejte nás kontaktovat. Při tlakování sudu kompresorem, je třeba myslet na to, že by mělo být pivo do tří dnů spotřebováno.

 

Čím tlakovat?