KONTAKT 155/R Green Line

Kontakt 155/R Green Line je výčepní zařízení s redukčním ventilem, ekologickým provozem a nadstandardním výkonem 180 l/hod., které je určeno pro profesionální chlazení venku i uvnitř.

28 839,67 Kč bez DPH
34 896,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: KONTAKT 155/R Green Line

Špičkové chladicí zařízení Kontakt 155/R Green Line se může pyšnit nejen vysokým výkonem, ekologickým provozem a propracovaným designem, ale také dvoustupňovým redukčním ventilem s manometry. I díky tomu patří z hlediska poměru cena / výkon / kvalita k naprosté špičce mezi suchými pivními chlazeními.

Přednosti výčepního zařízení Kontakt 155/R Green Line:

  • redukční ventil s manometry
  • využití chladiva R290
  • výkon až 180 l/hod.
  • první nachlazení za 5-8 min.
  • 2 souběžně chlazené nápoje
  • 2 madla
  • ekologicky šetrné
  • nízké provozní náklady

Stejně jako ostatní kontaktní chlazení je i výčepní zařízení Kontakt 155/R Green Line určeno především pro provoz v nestandardních podmínkách. Díky speciálnímu ekologickému chladivu R290 nejen nepotřebuje pro svůj provoz vodu, ale navíc nijak nepoškozuje životní prostředí. Můžete ho tak bez problémů využívat na (větších) zahradních party, na sportovních turnajích nebo na koncertech pod širým nebem.

S průběžným chladicím výkonem 155-170 l/hod. jste schopní čepovat pivo téměř nepřetržitě. Doba, kterou potřebujete od zapnutí přístroje do natočení první sklenky dobře vychlazeného moku, je přitom necelých 10 minut. Nehrozí tedy žádné prostoje a zbytečné čekání. Nerezová ocel konstrukce i všechny ostatní využité materiály zajišťují naprostou hygieničnost zařízení a také jeho dlouhou životnost. Pokud sháníte kvalitní mobilní výčep pro komerční využití, těžko si můžete vybrat lépe.

PARAMETRY:

Typ chladiva: R290
Jmenovitý proud: ?A
Napětí: 220-240V/50Hz~1
Elektrický příkon: ?W
Vestavěný vzduchový kompresor: NE
Chladící výkon To 0°C/Tk 50°C: 180l/hod
Tepelný spád ?T: ?°C
Výkon chladícího kompresoru: ?Hp
Doba prvního nachlazení: ?min.
Počet chlazených nápojů: 2
Délka chladicích smyček: ?m
Rozměry (ŠxVxH): 263x496x380mm
Hmotnost: ?kg