Nerezový chladící stůl na gastronádoby CHSD 3a

Nerezový chladicí stůl na gastronádoby CHSD 3a funguje jako praktická “lednice” se čtyřmi zásuvkami, které jsou připravené na normalizované gastronádoby. Oproti klasické lednici navíc nabízí prostornou pracovní plochu.

60 000,00 Kč bez DPH
72 600,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Nerezový chladící stůl na gastronádoby CHSD 3a

Uvedené ceny nerez výrobků jsou orientační. Aktuální kalkulaci Vám rádi vypracujeme na základě individuální poptávky.

Bytelný chladicí stůl na gastronádoby CHSD 3a je vyrobený z dvojitého nerezového pláště vyplněného polyuretanovou izolací, takže poskytuje nejen hygienické ukládací prostory, ale i odolnou a zdravotně nezávadnou pracovní plochu. Stůl je připravený na normalizované gastronádoby, do kterých můžete ukládat suroviny na přípravu hlavních jídel, obložené mísy, saláty a vše ostatní, co potřebuje být uložené v chladu.

Výkonný chladicí agregát využívá chladivo R 134a a je schopný chladit v rozmezí 2 až 10 °C - stačí si požadovanou teplotu navolit na digitálním termostatu. Velikost pracovní plochy je 136x70 cm, takže se vám na ni vejde spousta věcí. Stůl je také vybavený hlavním vypínačem a jako chladivo využívá ekologický typ R 134a. Příkon tohoto dvoumodulového chladicího stolu je 140 W.