Nerezový chladící stůl na gastronádoby CHSD 6

Třímodulový nerezový chladicí stůl na gastronádoby CHSD 6 poskytuje profesionálním i amatérským kuchařům nejen moderní a snadno udržovatelnou pracovní plochu, ale hlavně velký chlazený prostor na ukládání potravin.

76 000,00 Kč bez DPH
91 960,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Nerezový chladící stůl na gastronádoby CHSD 6

Uvedené ceny nerez výrobků jsou orientační. Aktuální kalkulaci Vám rádi vypracujeme na základě individuální poptávky.

Vnitřní prostor nerezového chladicího stolu na gastronádoby CHSD 6 se dá chladit na 2-10 °C a přístup do něj máte zajištěný jedněmi velkými dvířky a šesti šuplíky. Díky tomu se zvládnete uvnitř stolu snadno orientovat a okamžitě najdete to, co právě potřebujete. Vrchní plochu můžete používat jako výdejní pult i jako pracovní desku pro zpracování surovin a přípravu jídel.

Konstrukce stolu je tvořená dvojitým ocelovým pláštěm s polyuretanovou izolací, skříňka pro chladicí agregát je přivařená zboku. Jako chladivo je využitý osvědčený typ R 134a. Stůl je vybavený hlavním vypínačem a digitálním termostatem, který umožňuje nastavovat přesnou teplotu. Při manipulaci s termostatem je třeba dbát na instrukce v návodu, stejně jako při čistění kondenzátoru, které byste měli provádět pravidelně.