Nerezový chladící výčepní pult PAVP 240 CH 1

Velký nerezový chladicí výčepní pult PAVP 240 CH 1 je vybavený třemi chlazenými skříňkami, dvěma dřezy, odkapní miskou a odpadkovým košem. Pult je ideální do restaurací, kaváren, barů a hospod.

69 600,00 Kč bez DPH
84 216,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Nerezový chladící výčepní pult PAVP 240 CH 1

Nerezový chladicí výčepní pult PAVP 240 CH 1 vám práci ve výčepu znatelně usnadní. Součástí nerezové výčepní desky o rozměrech 240x70x4 cm jsou nejen dva vevařené dřezy, ale také odkapní miska. Navíc si můžete do desky nechat namontovat výčepní stojan, ostřikovač sklenic nebo dřez či odkapní misku navíc. K dalším vylepšením, které si na svém stole můžete nechat udělat, patří zámky do dveří a zásuvek (ideální, pokud ve stole skladujete drahý alkohol).

Uvnitř stolu se díky chladivu R 134 a dvojitému plášti s polyuretanovou izolací drží stálá teplota od 2 do 10 °C. S přesnou hodnotou můžete sami hýbat díky digitálnímu termostatu. Ten je umístěný na prohnutém panelu skříňky, stejně jako hlavní vypínač. Při manipulaci s termostatem je třeba dbát na pokyny, které jsou uvedené v manuálu přiloženém k zařízení. Součástí vybavení tohoto chladicího výčepního pultu je také odpadkový koš, který najdete v blízkosti chladicího agregátu za malými křídlovými dvířky.