Nůžkový stan 3x3m CLASSIC červený s boky

Nůžkový stan 3x3 m CLASSIC červený s boky se snadno a rychle skládá a díky odolným bočnicím vás skvěle ochrání při nepřízni počasí.

3 223,14 Kč bez DPH
3 900,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Nůžkový stan 3x3m CLASSIC červený s boky

Pokud rádi přes léto pořádáte venkovní oslavy, grilujete nebo děláte akce u bazénu, určitě už jste zjistili, že rozkládací nůžkový stan je pro takové chvíle nezbytností. Nejen, že si můžete do jeho stínu schovat spoustu věcí, ale ochrání vás i v případě náhlé přepršky. Typ nůžkového stanu CLASSIC s boky vám navíc poskytuje kvalitnější ochranu než běžný stan bez bočnic a také mnohem větší soukromí.

Nůžkový stan 3x3 m CLASSIC červený s boky je moderní, stabilní a elegantní přístřešek na zahradu i do parku. S hmotností 27 kg a rozměry složené konstrukce 147x17x17 cm ho snadno dopravíte tam, kam právě potřebujete. V balení najdete všechny potřebné součásti - konstrukci z ocelových profilů s práškovým lakem na povrchu a s šroubovými (rozebíratelnými) spoji, stejně jako plachtu z dvojité nepromokavé průmyslové tkaniny (kortexin). Na výběr máte z modré a červené barvy.

PARAMETRY:

Varianta: CLASSIC
Rozměr parcely: 3x3m
Barva: červená
Bočnice: celoobvodové 12cm x 1,8m (2x okno, 1x dveře)
Materiál plachty: KORTEXIN
Gramáž střešní plachty: 420g/m2
Gramáž boční plachty: 420g/m2
Materiál konstrukce: ocelové profily
Povrchová úprava: práškový lak
Max. průchozí výška: 190cm
Rozložení: cca 1min./max. 5min.
Rozměry složeného stanu: 147x17x17cm
Hmotnost: 27kg