Nůžkový stan 3x3m PROFI Steel žluto-bílý s boky

Stabilní nůžkový stan 3x3 m PROFI STEEL žluto-bílý s boky najde uplatnění na zahradách rodinných domů i na festivalech a jiných venkovních akcích.

9 082,64 Kč bez DPH
10 990,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Nůžkový stan 3x3m PROFI Steel žluto-bílý s boky

Pěkný žluto-bílý stan 3x3 m PROFI STEEL, vybavený bočnicemi ze stran i v zadní části, vytvoří příjemné zázemí pro posezení s rodinou i pro vaše podnikání. Ocelové profily zajišťují stabilitu celé konstrukce a díky pozinkovanému povrchu jsou navíc mnohem odolnější vůči korozi než běžné kovové tyče. To samé platí pro kluzáky na konstrukci. Ke konstrukci se upevňují dělené bočnice bez oken a stříška, které se dohromady spojují suchým zipem. Dvojitá PES tkanina s PUR zátěrem zadržuje vodu i sluneční paprsky, takže vám v altánu bude dobře i za extrémního počasí.

K důležitým parametrům bílého zahradního stanu PROFI STEEL patří maximální průchozí výška 200 cm, váha 45 kg a rozměr parcely 9m2. Když chcete stan postavit, stačí vám bohatě 5 minut. Jakmile už ho nepotřebujete, úplně jednoduše ho složíte do balíku o velikosti 162x20x20 cm, který uložíte třeba na dno skříně. Stan má velikostně nastavitelné opěrné nohy, celkově máte k dispozici čtyři různé výšky. Součástí dodávky jsou také ochranné vaky na konstrukci a plachty.

PARAMETRY:

Varianta: PROFI Steel
Rozměr parcely: 3x3m
Barva: žluto-bílá
Bočnice: dělené bez oken (2x bok, 1x záda)
Materiál plachty: dvojitá PES tkanina s PUR zátěrem
Gramáž střešní plachty: 300g/m2
Gramáž boční plachty: 300g/m2
Materiál konstrukce: ocelové profily
Povrchová úprava: žárové zinkování
Max. průchozí výška: 200cm
Rozložení: cca 1min./max. 5min.
Rozměry složeného stanu: 162x20x20cm
Hmotnost: 45kg

SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ: