Nůžkový stan 6x3m HEXAGON s boky včetně potisku

Odolný nůžkový stan 6x3m HEXAGON s boky najde své využití jako prodejní stan na venkovních akcích, party stan nebo dočasná dílna pro týmy na závodech a rallye. Cena včetně potisku dle Vašeho zadání.

36 694,21 Kč bez DPH
44 400,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Nůžkový stan 6x3m HEXAGON s boky včetně potisku

Pokud sháníte prostorný a vysoce odolný stan, který můžete opatřit potiskem podle vlastních představ, potom zvolte nůžkový stan 6x3m HEXAGON s boky. Dělené bočnice stan nejen vizuálně uzavřou, ale také ochrání jeho obsah před deštěm, větrem i sluncem. Proto je tento typ stanu vyhledávaný nejen pro prodejní a propagační účely, ale velké oblibě se těší také mezi automobilovými a motocyklovými závodníky, kteří zde mohou schovat nejen svůj vůz (motorku), ale i veškeré příslušenství.

Kvalitní stan HEXAGON 6x3m s boky má průchozí výšku nastavitelnou až do hodnoty 2,07 m, takže do něj bez problémů umístíte i vysoké předměty. Stan je možné snadno rozložit za dobu kratší než 5 minut, takže ho zvládnete rychle postavit i v případě náhlého zhoršení počasí. Nůžkové stany HEXAGON jsou určené zejména pro profesionální užití, laici i odborníci si na nich cení zejména kvality provedení, moderního designu a v souvislosti s těmito vlastnostmi také relativně nízké ceny.

PARAMETRY:

Varianta: HEXAGON
Rozměr parcely: 6x3m
Barva: celoplošný potisk dle přání zákazníka v ceně
Bočnice: dělené bez oken (2x bok, 1x záda)
Materiál plachty: PES tkanina s celoplošným potiskem a nepromokavým zátěrem
Gramáž střešní plachty: 220g/m2
Gramáž boční plachty: 220g/m2
Materiál konstrukce: hliníkové šestihranné profily
Max. průchozí výška: 207cm
Rozložení: cca 1min./max. 5min.
Rozměry složeného stanu: 156x38x53cm
Hmotnost: 54,7kg