Párty stan 3x6m STANDARD bílý ohnivzdorný

Párty stan STANDARD 3x6 m bílý s pevnou konstrukcí a odnímatelnými bočnicemi s okny z PVC využijete během letní sezóny na celou řadu společenských akcí.

11 665,29 Kč bez DPH
14 115,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Párty stan 3x6m STANDARD bílý ohnivzdorný

Elegantní party stan STANDARD 3x6 m v bílém provedení dobře využijete na venkovních akcích, konaných nejen během léta. Díky pevné konstrukci z ocelových trubek a silné PVC plachtě odolá stan i nepříznivějším povětrnostním podmínkám. Dva hlavní vchody se na suchý zip drží uvnitř teplo, takže stan dobře využijete i během podzimu či jara. Okna po stranách, zhotovená z průhledného PVC, jsou spolu s celými bočnicemi odnímatelná, takže si během teplých letních dnů můžete do stanu v klidu pustit čerstvý vzduch.

Bočnice stanu STANDARD 3x6 m jsou dělené, konstrukční trubky mají povrchové ošetření žárovým zinkováním a gramáž plachty je 500 g/m2. K nejvyššímu bodu má stan výšku 2,9 m, okraj střechy je od země vzdálený 2 m. Celková hmotnost zahradního party stanu STANDARD s parcelou o rozměrech 18 m2 je 90 kg. Díly k ukotvení konstrukce jsou součástí dodávky.

PARAMETRY:

Varianta: STANDARD ohnivzdorný
Rozměr parcely: 3x6m (18m2)
Barva: bílá
Bočnice: dělené s okny
Materiál plachty: PVC (jako plachta u nákladních vozidel)
Gramáž plachty: 500g/m2
Materiál konstrukce: ocelové trubky
Povrchová úprava: žárové zinkování 
Hřebenová výška: 2,9m 
Okapová výška: 2m
Hmotnost: 90kg