Párty stan 3x6m STANDARD červeno-bílý ohnivzdorný

Párty stan STANDARD 3x6 m červeno-bílý s pevnou konstrukcí a odnímatelnými bočnicemi s okny z PVC využijete během letní sezóny na celou řadu společenských akcí.

11 665,29 Kč bez DPH
14 115,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Párty stan 3x6m STANDARD červeno-bílý ohnivzdorný

Párty stany varianty STANDARD se vyrábějí hned v několika zajímavých barevných provedeních. Pro toho, kdo má rád veselé a výrazné barvy je určitě dobrou kombinací bílo-červená. V dělených bočnicích stanu jsou zabudovaná okna z průhledného PVC, bočnice se navíc dají zcela jednoduše odendat. Dvěma hlavními vchody na suchý zip můžete do stanu vpouštět kromě návštěvníků i čerstvý vzduch a v případě nepřízně počasí je pevně zavřít.

Pevnost celé konstrukce je zajištěna kostrou z ocelových trubek (ošetřených vrstvou zinku), na kterou se připevňuje vysoce odolná PVC plachta s gramáží 500 g/m2. Stan je dostatečně vysoký (okapová výška 2 m, hřebenová výška 2,9 m) a váží 90 kg, takže s ním vítr pohne jen stěží, ale tři až čtyři lidé ho snadno přenesou i v rozloženém stavu. Po složení se plachta umístí do přepravní tašky, která je součástí balíčku, takže se nemusíte bát, že byste ji znečistili nebo že by se vám s ní špatně manipulovalo.

PARAMETRY:

Varianta: STANDARD ohnivzdorný
Rozměr parcely: 3x6m (18m2)
Barva: červeno-bílá
Bočnice: dělené s okny
Materiál plachty: PVC (jako plachta u nákladních vozidel)
Gramáž plachty: 500g/m2
Materiál konstrukce: ocelové trubky
Povrchová úprava: žárové zinkování 
Hřebenová výška: 2,9m 
Okapová výška: 2m
Hmotnost: 90kg