Párty stan 4x6m PREMIUM modro-bílý

Středně velký párty stan PREMIUM 4x6 m modro-bílý poskytne přístřeší 15-30 lidem a ochrání návštěvníky před chladem, deštěm i sluncem.

13 553,72 Kč bez DPH
16 400,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Párty stan 4x6m PREMIUM modro-bílý

Párty stan PREMIUM 4x6 m modro-bílý můžete využívat od jara až do zimy - díky zesílené konstrukci střechy, spodnímu rámu, nerezovým ocelovým tyčím a pevné plachtě si poradí i s nápory sněhu. Během letních měsíců vás nepromokavá střecha z PVC ochrání kromě deště i před slunečními paprsky, na podzim zase oceníte přítomnost bočnic, které brání přístupu větru i chladu. Bočnice s průhlednými plastovými okny jsou dělené a v případě potřeby se dají jednoduše sundat (a to i jednotlivě).

Průchozí výška stanu PREMIUM 4x6 m je 2,1 m, v nejvyšším bodě má dokonce 3,1 m. Celá konstrukce včetně plachet váží 125 kg a snadno ji rozloží tři až čtyři lidé. Stan se k zemi ukotví pomocí dílů, které jsou součástí balení (stejně jako přepravní taška na plachtu). Stavba party stanu PREMIUM je časově nenáročná a stan se dá navíc jednoduše pospojovat do větších celků, takže v případě potřeby můžete plochu zakrytí několikanásobně zvětšit.

PARAMETRY:

Varianta: PREMIUM
Rozměr parcely: 4x6m (24m2)
Barva: modro-bílá
Bočnice: dělené s okny
Materiál plachty: PVC (jako plachta u nákladních vozidel)
Gramáž plachty: 500g/m2
Materiál konstrukce: ocelové trubky
Povrchová úprava: žárové zinkování 
Hřebenová výška: 3,1m 
Okapová výška: 2,1m
Hmotnost: 125kg