Párty stan 4x6m STANDARD zeleno-bílý ohnivzdorný

Prostorný párty stan STANDARD 4x6 m bílý se hodí na pořádání narozeninových oslav, svatebních hostin i společenských akcí konaných pod širým nebem.

12 385,95 Kč bez DPH
14 987,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Párty stan 4x6m STANDARD zeleno-bílý ohnivzdorný

Párty stan STANDARD 4x6 m v zeleno-bílém provedení se báječně hodí, pokud v létě často pořádáte venkovní akce, během kterých chcete mít po ruce zastřešené zázemí. Kromě střechy je prostor stanu chráněn také dělenými bočnicemi s průhlednými okny z PVC, takže vás neohrozí vítr ani déšť. Střecha je 2,1 m, resp. 3,1 m nad zemí (spodní, resp. vrchní část). Bočnice s okny se dají vyjmout, takže na bocích vznikne otevřený prostor. V čelní a v zadní stěně stanu jsou zabudované dveře na zdrhovací zip.

Konstrukce je tvořena ocelovými trubkami, jejichž nadstandardní odolnost je zajištěna žárovým pozinkováním. Hmotnost stanu je 95 kg, není tedy jednoduché ohrozit jeho stabilitu, zároveň ale není natolik těžký, aby bylo nemožné ho přemisťovat. Stan jednoduše ukotvíte v zemi na požadovaném místě - díly k ukotvení jsou součástí dodávky. Plachtu dostanete v praktické přepravní tašce, do které ji vždy po složení stanu můžete zase uložit.

PARAMETRY:

Varianta: STANDARD ohnivzdorný
Rozměr parcely: 4x6m (24m2)
Barva: zeleno-bílá
Bočnice: dělené s okny
Materiál plachty: PVC (jako plachta u nákladních vozidel)
Gramáž plachty: 500g/m2
Materiál konstrukce: ocelové trubky
Povrchová úprava: žárové zinkování 
Hřebenová výška: 3,1m 
Okapová výška: 2,1m
Hmotnost: 95kg