Párty stan 5x10m PREMIUM bílý

Prostorný párty stan 5x10 m bílý se hodí na pořádání společenských akcí větších rozměrů, během kterých poskytne zázemí pro vybavení, catering i návštěvníky.

18 997,52 Kč bez DPH
22 987,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Párty stan 5x10m PREMIUM bílý

Párty stan 5x10 m bílý vám poskytne celých 50 m2 zastřešeného prostoru, do kterého můžete umístit několik řad lavic, rozkládací stoly i bar s občerstvením. Výborně se hodí na pivní slavnosti, hudební festivaly i sportovní turnaje. Pokud by vám jeho rozměry nevyhovovaly, můžete si pořídit větší nebo jednoduše spojit několik stanů dohromady. Stavba stanu vám nezabere příliš času a ve čtyřech lidech ji zvládnete i bez nářadí. Maximální výška konstrukce je 2,8 m a celkově (včetně plachet) stan váží 220 kg.

Varianta párty stanů PREMIUM má kromě bočnic s průhlednými PVC okny také vyztuženou střešní konstrukci a spodní rám. Ocelové trubky konstrukce jsou na povrchu ošetřené metodou žárového zinkování a čelní a zadní stěna stanu je vybavená vchodem na zdrhovací zip. Kompletní balení stanu PREMIUM 5x10 m bílý obsahuje také přepravní tašku na plachty a základní kotvící materiál.

PARAMETRY:

Varianta: PREMIUM
Rozměr parcely: 5x10m (50m2)
Barva: bílá
Bočnice: dělené s okny
Materiál plachty: PVC (jako plachta u nákladních vozidel)
Gramáž plachty: 500g/m2
Materiál konstrukce: ocelové trubky
Povrchová úprava: žárové zinkování 
Hřebenová výška: 2,8m 
Okapová výška: 2,1m
Hmotnost: 220kg