Párty stan 5x12m STANDARD zeleno-bílý ohnivzdorný

Párty stan větší velikosti STANDARD 5x12 m zeleno-bílý pohostí na soukromé zahradní oslavě 50 až 80 lidí, kteří zde naleznou bezpečné přístřeší.

22 671,07 Kč bez DPH
27 432,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Párty stan 5x12m STANDARD zeleno-bílý ohnivzdorný

Jestliže vám svou velikostí ani konstrukcí nevyhovují nůžkové stany, určitě se vám zalíbí klasické párty stany STANDARD. Jejich složení je podobně jednoduché jako u nůžkových stanů, přitom jsou ale mnohem stabilnější a zastřešují větší plochu. Vstup do stanu je vybavený zipy a najdete jeden v přední a jeden v zadní části. Celková hmotnost stanu je 175 kg, průchozí výška je 2,1 m a štítová výška 2,8 m. Dělené bočnice s okny se dají jednotlivě odnímat.

Párty stan STANDARD 5x12 m zeleno-bílý má silnou ocelovou konstrukci s kvalitní protikorozní vrstvou. Ke konstrukci se upíná střešní plachta z PVC s gramáží 500 g/m2, která zastaví i silné proudy vody. Součástí balení jsou díly potřebné pro řádné ukotvení. Sestavit a ukotvit stan zvládnou pouzí čtyři lidé, navíc bez použití nářadí. K přepravě plachet slouží pevná PE taška, kterou dostanete spolu se stanem. Stavba party stanu je časově nenáročná, a pokud vám nestačí plocha 60 m2, kterou poskytuje párty stan STANDARD 5x12 m zeleno-bílý, můžete si pořídit stan větší nebo jich pospojovat několik dohromady.

PARAMETRY:

Varianta: STANDARD ohnivzdorný
Rozměr parcely: 5x12m (60m2)
Barva: zeleno-bílá
Bočnice: dělené s okny
Materiál plachty: PVC (jako plachta u nákladních vozidel)
Gramáž plachty: 500g/m2
Materiál konstrukce: ocelové trubky
Povrchová úprava: žárové zinkování 
Hřebenová výška: 2,8m 
Okapová výška: 2,1m
Hmotnost: 175kg