Párty stan 6x12m PREMIUM bílý ohnivzdorný

Největší z nabízených párty stanů PREMIUM je model 6x12 m bílý. Díky své velikosti se hodí jako zázemí pro masivnější společenské akce typu festivalů či městských slavností.

27 883,47 Kč bez DPH
33 739,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Párty stan 6x12m PREMIUM bílý ohnivzdorný

Párty stan PREMIUM 6x12 m bílý pokrývá parcelu o velikosti celých 72 m2. Pokud by vám ani tento zastřešený prostor nestačil, můžete jednoduše propojit několik stanů dohromady (pomůže vám v tom spojovací okap), a to přes delší i přes kratší stěnu. V zadní a přední stěně stanu se nachází po jednom vchodu na zip, bočnice obsahují čtvercová okna z průhledného PVC. Bočnice s okny ale můžete klidně vyndat nebo si pořídit plnou verzi (bočnice bez oken). Celková hmotnost stanu je 305 kg a výška od země k hřebeni střechy činí 3,1 m.

Kostra stanu z ocelových trubek nese střešní plachtu a bočnice, které se ke kostře přidělávají pomocí speciálních gumiček. Střecha má vyztuženou konstrukci a spodní část stanu je opatřena rámem - oba tyto prvky slouží k dosažení větší stability při nepříznivém počasí. K ochraně složené stanové plachty a k jejímu snadnému přenášení slouží přepravní taška z PE. Stan snadno ukotvíte pomocí dílů, které jsou součástí balení.

PARAMETRY:

Varianta: PREMIUM ohnivzdorný
Rozměr parcely: 6x12m (72m2)
Barva: bílá
Bočnice: dělené s okny
Materiál plachty: PVC (jako plachta u nákladních vozidel)
Gramáž plachty: 500g/m2
Materiál konstrukce: ocelové trubky
Povrchová úprava: žárové zinkování 
Hřebenová výška: 3,1m 
Okapová výška: 2m
Hmotnost: 305kg