Párty stan 6x12m STANDARD modro-bílý ohnivzdorný

Párty stan STANDARD 6x12 m modro-bílý je největší ze standardních párty stanů, které na našem trhu seženete, a zastřeší plochu celých 72 m2.

23 102,48 Kč bez DPH
27 954,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Párty stan 6x12m STANDARD modro-bílý ohnivzdorný

Nůžkové stany se vám zdají malé a málo stabilní? Hledáte alternativní variantu, která by se skládala podobně lehce, ale přitom byla o dost bytelnější? Právě jste ji našli - párty stan STANDARD 6x12 m modro-bílý. Váží 265 kg, na výšku měří až 3,1 m a pokryje plochu celých 72 m2, takže s ním budete určitě spokojeni. Navíc se vyznačuje odolnou ocelovou konstrukcí a spolehlivou PVC střechou, která nepropustí ani vodu, ani škodlivé UV záření.

Stavba párty stanu STANDARD 6x12 m modro-bílý je rychlá a nenáročná, díly potřebné k ukotvení do země jsou již součástí balení, stejně jako přepravní tašku na stanovou plachtu. Stan má dva hlavní vchody na zip, jeden menší a jeden téměř přes celou stěnu. Bočnice jsou dělené a mají v sobě zabudovaná okna z průhledného PVC. Pořídit si ale můžete i bočnice bez oken a svůj párty stan si upravit přesně podle vlastních představ.

PARAMETRY:

Varianta: STANDARD ohnivzdorný
Rozměr parcely: 6x12m (72m2)
Barva: modro-bílá
Bočnice: dělené s okny
Materiál plachty: PVC (jako plachta u nákladních vozidel)
Gramáž plachty: 500g/m2
Materiál konstrukce: ocelové trubky
Povrchová úprava: žárové zinkování 
Hřebenová výška: 3,1m 
Okapová výška: 2,1m
Hmotnost: 265kg