Párty stan 6x8m STANDARD červeno-bílý

Téměř čtvercový párty stan STANDARD 6x8 m červeno-bílý s okny se hodí na takové venkovní akce, při kterých chcete mít co nejlepší přehled o dění uvnitř i venku - například při dětských dnech, svatebních hostinách apod.

16 334,71 Kč bez DPH
19 765,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Párty stan 6x8m STANDARD červeno-bílý

Červeno-bílý párty stan STANDARD 6x8 m využijete díky kvalitnímu zastřešení a pevným PVC bočnicím s průhlednými plastovými okny nejen v létě, ale i ve zbytku roku. Pokud uzavřete hlavní vchody (umístěné v přední a zadní stěně) na zip, můžete stan klidně vytápět a získané teplo udržet uvnitř. Stan je vysoce odolný vůči povětrnostním vlivům a dobře vás ochrání i před sluncem.

Velikost zastřešené plochy je u párty stanu STANDARD 6x8 m červeno-bílý 48 m2, takže se do něj vejde okolo 50 lidí. S okapovou výškou 2,1 m a hřebenovou výškou 3,1 m má stan dostatečné vertikální rozměry i na to, aby se do něj vešly poměrně vysoké předměty či osoby. Konstrukce stanu je vyrobená z pevných ocelových trubek, jejichž povrch byl ošetřen žárovým pozinkováním. Díky tomu se rapidně zvýšila jeho životnost i odolnost vůči chemickým a mechanickým vlivům. Celková hmotnost stanu je 145 kg.

PARAMETRY:

Varianta: STANDARD
Rozměr parcely: 6x8m (48m2)
Barva: červeno-bílá
Bočnice: dělené s okny
Materiál plachty: PVC (jako plachta u nákladních vozidel)
Gramáž plachty: 500g/m2
Materiál konstrukce: ocelové trubky
Povrchová úprava: žárové zinkování 
Hřebenová výška: 3,1m 
Okapová výška: 2,1m
Hmotnost: 145kg