PYGMY 15/K

PYGMY 15/K je profesionální výčepní zařízení známé české značky Lindr, určené pro domácí použití. Díky výkonu 15-20 l/hod. a vestavěnému vzduchovému kompresoru dokážete s jeho pomocí vytočit během hodiny 30-40 kvalitně vychlazených piv.

7 590,91 Kč bez DPH
9 185,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: PYGMY 15/K

Pokud sháníte lehké, odolné a přitom výkonné pivní chlazení na menší domácí party, není lepší volba než PYGMY 15/K. Toto chlazení má nízkou spotřebu energie, takže ho můžete bez problémů připojit i na záložní zdroj energie a užít si točení piva třeba na chalupě nebo v zahradním altánu.

Velkou výhodou sestavy PYGMY 15/K je její snadná manipulovatelnost. Díky nízké hmotnosti 14 kg a rozměrům 160 x 330 x 295 mm můžete zařízení postavit třeba na konferenční stolek a nemusíte se bát, že se na něj nevejde nebo bude moc těžké.

Výhody výčepního zařízení PYGMY 15/K:

  • automatický vzduchový kompresor (2,1 bar)
  • malé rozměry (160 x 330 x 250 mm)
  • nízká hmotnost
  • vhodný i do venkovního prostředí
  • střední výtoč (30-40 piv/hod.)
  • kvalitní konstrukce
  • snadná údržba a manipulace
  • krátká doba rozběhu (2-4 min.)

Kvalitní nerezová ocel, ze které je vyrobena kompletní konstrukce i šnek výčepu, je zárukou dlouhé životnosti přístroje. Navíc zamezuje mechanickému i chemickému poškození a zjednodušuje údržbu. Stačí přístroj omýt zvenku, zevnitř vypláchnout sanitačním přípravkem a je připraven k dalšímu použití.

Součástí sestavy PYGMY 15/K je také kvalitní minikompresor, díky kterému vám odpadne starost se sháněním bombiček CO2 nebo s ručním tlakováním. Kompresor je plně automatický (nastavený na 2,1 baru) a vylepšený tlumičem a filtrem nasávaného vzduchu. Do nápojů se vám tak během chlazení nedostanou žádné nečistoty a navíc se nebudete muset bát, že byste se s ostatními návštěvníky oslavy přes hučení přístroje neslyšeli.

Pokud si nejste jistí, jak výkonné výčepní zařízení potřebujete, navštivte sekci Jak na to?, kde se dozvíte vše potřebné, nebo nás kontaktujte a my vám rádi poradíme.

PARAMETRY:

Výkon (l/hod)   To 0 °C / Tk 50 °C 20
Vzduchový kompresor automatický 2,1 bar
Výčepní kohout (ks) 1
Rozměr (š x v x h v mm) 160 x 330 x 295
Hmotnost (kg) 14