PYGMY 25/K - sestava bajonet

Nabízíme ke koupi výčepní zařízení pygmy 25/K - bazar (kompletní sestava). Výčepní zařízení bylo používáno v naší půjčovně a celkový počet půjčení je cca do 10ti. Bylo pravidelně sanitováno a je v bezvadném jak technickém tak vzhledovém stavu (boční ochranné folie ještě nesundány). K zařízení je v ceně kompletní příslušenství (naražeč BAJONET, rychlospojky, hadice, odkapní miska, klíč na kohouty). Zařízení má záruku 20 měsíců. Faktura s možností odečtu DPH je samozřejmostí. Inzerát platí dokud je viditelný.

8 533,06 Kč bez DPH
10 325,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: PYGMY 25/K - sestava bajonet

Výčepní zařízení PYGMY 25/K je určeno k profesionálnímu chlazení, stáčení a podávání kvalitně vychlazeného piva v domácím prostředí , zahradních party a drobném komerčním využití. 

PYGMY 25/K svým výkonem 20-25 l/hod a malými rozměry 160 x 330 x 295 mm tvoří špičku mezi domácími stolními chladiči.

Chladící výkon průběžný 20-25 l/hod maximální 30l/hod (40-60 kvalitně vychlazených piv během jedné hodiny).

Moderní kompresorová chladící jednotka Lindr, využívá vstupní energii k přímému převodu na chlad a tím zaručuje minimální energetickou náročnost a kvalitně vychlazené pivo.

Thermo blok s vysokou energetickou kapacitou je připraven k výdeji dobře vychlazeného piva již během 2-4 min. po zapnutí přístroje. Pokud je termostat v poloze max. thermoblok dokáže akumulovat velké množství energie, které lze využít při výdeji kvalitně vychlazených piv v řadě za sebou

Doba potřebná k energetické akumulaci je cca 10 min.

Chladící technologie Lindr je o 45% výkonější než její elektrický příkon.

Chladič je vybaven dochlazovaným výčepním kohoutem, který zajišťuje kvalitně vychlazené i malé množství prvního piva.

Kompletní konstrukce i šnek jsou zhotoveny z nerezové oceli.

Tento chladič je vybaven tichým vestavěným, velice kvalitním vzduchovým minikompresorem, který obsahuje tlumič a molekulový filtr nasávaného vzduchu.   Vzduchový systém je plně automatický a nastaven na pracovní tlak 2,4 bar. 

Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouhé životnosti tohoto chladiče.

Výčepní zařízení řady PYGMY a PYGMY/K byly označeny odbornou veřejností jako pivní chladiče do 25 l/hod s nejlepším poměrem ceny-výkonu-kvality- rozměru.

Nejmenší pivní chladič v daném výkonu.

PARAMETRY:

Výkon (l/hod)   To 0 °C / Tk 50 °C 30
Vzduchový kompresor automatický 2,1baru
Výčepní kohout (ks) 1
Rozměr (š x v x h v mm) 160 x 330 x 295
Hmotnost (kg) 16,4