Výčepní stojan dno sudu kruh 50cm 4x kohout nerez

Výčepní stojan z pravého dubového dřeva dno sudu 50 cm 4 x kohout nerez se díky nerezovým kohoutům a elegantnímu designu hodí zejména do stylových vinoték.

8 373,55 Kč bez DPH
10 132,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Výčepní stojan dno sudu kruh 50cm 4x kohout nerez

Pevné tělo z pravého dubového dřeva, čtyři odolné nerezové kohouty a obvodové kování z černěné oceli, to jsou hlavní přednosti výčepního stojanu dno sudu 50 cm 4 x kohout nerez. Možná si představujete výčepní stojan spíš jako kovovou tyčku s připojeným kohoutem, ale atypické výčepní stojany, jako je právě dno sudu 50 cm 4 x kohout nerez, plní svou fuknci stejně dobře a navíc mnohem lépe vypadají - zejména pokud je chcete integrovat do prostředí s převahou dřevěných doplňků.

Výčepní stojan dno sudu 50 cm 4 x kohout nerez se nejlépe hodí na stáčení vína a sladkých limonád, a to díky nerezovým kohoutům, kterými disponuje. Na rozdíl od jednoduchých mosazných kohoutů jsou totiž ty ocelové mnohem odolnější a nepodléhají tak snadno korozi, ke které při styku s látkami obsaženými v těchto nápojích rychle dochází. Jestliže chcete výčepní stojan typu dno sudu, ale plánujete s ním čepovat hlavně pivo, stačí vám varianta dno sudu 50 cm 4 x kohout.