Výčepní stojan JAMAICA 4 chrom

Keramický výčepní stojan JAMAICA 4 kohout s příjemnými zaoblenými tvary a čtyřmi výčepními kohouty se hodí do restauračních zařízení, která si zakládají na dobové výbavě a útulné atmosféře.

11 342,98 Kč bez DPH
13 725,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Výčepní stojan JAMAICA 4 chrom

Výčepní stojan Jamaica 4 kohout s “balkonem” (rozšířenou částí v oblasti kohoutů) je nejen šikovný pomocník do každého provozu, ale také velice dobře vypadá. Nerezové kování s chromovanou úpravou je pevné, odolné a krásně ladí s bílou glazurou keramického stojanu. Jestliže máte rádi nádech starých časů a stylové vybavení připomínající útulné hospůdky a restaurace z dob první republiky, pak budete z tohoto stojanu nadšeni.

Ve výčepním stojanu Jamaica 4 kohout nenajdete nápojové vedení ani dochlazovací smyčku, což vám ale nemusí vadit, pokud máte dostatečně výkonné chlazení. Od něj se pythony jednoduše protáhnou až do výčepních kohoutů a pak už vám nic nebrání začít stáčet osvěžující pití. Navíc díky čtyřem kohoutům máte poměrně široké možnosti výběru, takže záleží jen na vás a na chutích vašich hostů, co na jednotlivé kohouty napojíte.