Výčepní stojan JAMAICA 4 zlato

Keramický výčepní stojan JAMAICA 4 kohout se zlatým kováním a čtyřmi výčepními kohouty slouží k čepování dobře vychlazeného piva, vína či limonád.

13 315,70 Kč bez DPH
16 112,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Výčepní stojan JAMAICA 4 zlato

Výčepní stojan Jamaica 4 kohout zlato v sobě spojuje tradici s nejnovějšími technologickými postupy. Vnější úprava evokuje staré dobré časy útulných prvorepublikových pivnic a restaurací, vnitřní konstrukce a technologie zpracování použitých materiálů zase jednoznačně řadí tento přístroj do 21. století. Originální keramický stojan má povrch ošetřený pečlivou glazurou, takže se nemusíte bát, že by byl pro použití v komerčním provozu příliš křehký.

Uvnitř stojanu nenajdete zabudované nápojové vedení, pití se jednoduše do kohoutů přivádí pomocí pythonů natažených z podstolového chlazení. Umístnění všech čtyř kohoutů vedle sebe umožňuje rozšířená vrchní část stojanu, označovaná jako balkon. Tato vrchní část, stejně jako některé další prvky stojanu (zejména ty ozdobné), je vyrobená z kvalitního nerezu. Povrch nerezových částí je ošetřen tenkou vrstvou pozlacené fólie, díky které se stává extrémně odolným.