Výčepní stojan JAMAICA 5 chrom

Keramický výčepní stojan JAMAICA 5 kohout s příjemnými zaoblenými tvary a pěti výčepními kohouty se hodí do restauračních zařízení, která si zakládají na dobové výbavě a útulné atmosféře.

14 173,55 Kč bez DPH
17 150,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Výčepní stojan JAMAICA 5 chrom

Pro hostinské a restauratéry, kteří mají rádi starý styl, ale zároveň chtějí používat moderní a spolehlivé vybavení, jsou tu stojany řady Jamaica. Tito keramičtí fešáci stoprocentně plní svou čepovací funkci, navíc velice dobře vypadají a snadno se udržují. Kování je vyrobené z kvalitního nerezu s chromovanou úpravou - pokud se vám více líbí spíše jeho pozlacená verze, vyberte si výčepní stojan Jamaica 5 kohout zlato.

Keramické tělo je na povrchu upraveno glazurou, která celou konstrukci zpevňuje a zároveň činí příjemnější na dotek. Práce s výčepním stojanem Jamaica 5 kohout je tak skutečným potěšením. Díky pěti výčepním kohoutům si budou vaši hosté moci vybrat ze široké škály nejrůznějších nápojů, takže spokojeni budou všichni - vaši návštěvníci s možnostmi výběru a vy s jednoduchostí obsluhy a s efektivitou stojanu.