Výčepní stojan JAMAICA 5 zlato

Keramický výčepní stojan JAMAICA 5 kohout se zlatým kováním a pěti výčepními kohouty slouží k čepování dobře vychlazeného piva, vína či limonád.

15 615,70 Kč bez DPH
18 895,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Výčepní stojan JAMAICA 5 zlato

Jestliže se vám nelíbí moderní kovové stojany, ale ty dřevěné taky nejsou to pravé, máte ještě jednu možnost - výčepní stojany z keramiky, mezi které se řadí i Jamaica 5 kohout zlato. Keramické výrobky mají řadu vlastností, které jsou pro výčepní stojany vyloženě žádoucí - mají skvělou odolnost vůči vlhkosti, rychlým změnám teploty i korozi, navíc snadno nepodléhají ani chemickým vlivům. Všechny tyto vlastnosti ještě umocňuje glazování, kterým se povrch stojanů Jamaica upravuje.

Pět výčepních kohoutů stojanu Jamaica 5 kohout zlato vám poskytuje neskutečné možnosti v kombinování zvolených druhů nápojů. Můžete udělat mezi svými hosty průzkum a zjistit, o co by stáli nejvíce. Víc pivních speciálů? Dva kohouty s nealko limonádami? Stáčené víno přímo ze sudu? Ať už dopadne jejich volba jakkoli, s výčepním stojanem Jamaica 5 kohout zlato ji hravě zvládnete naplnit.