Výčepní stojan JAMAICA 6 chrom

Keramický výčepní stojan JAMAICA 6 kohout s příjemnými zaoblenými tvary a šesti výčepními kohouty se hodí do restauračních zařízení, která si zakládají na dobové výbavě a útulné atmosféře.

15 500,83 Kč bez DPH
18 756,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Výčepní stojan JAMAICA 6 chrom

Keramický výčepní stojan s největším počtem zapojených kohoutů je Jamaica 6 kohout, který seženete hned ve dvou variantách - zlato a chrom, podle povrchové úpravy obsaženého kování. Povrch samotného stojanu je upraven glazurou, která zacelí hrubou strukturu čerstvě vypálené keramiky a krásně ji vyhladí. Navíc se na stojanu mnohem hůře chytají nejrůznější nečistoty, kterých se v pracovním prostředí vyskytuje více než dost.

Jestliže chcete nabízet svým hostům co možná nejširší výběr různých druhů piv nebo byste rádi kromě piva rozšířili nabídku i o stáčené limonády nebo víno, pak se vám šest kohoutů výčepního stojanu Jamaica bude rozhodně hodit. Rozšíření horní části stojanu (tzv. balkon) umožňuje umístnění kohoutů v jedné řadě bez toho, aby se mačkaly jeden na druhý. Máte tak dostatek prostoru k obsluze stojanu a můžete chlazené nápoje stáčet třeba ve třech lidech.