Výčepní stojan LINDR T2 včetně plaket zlato

Výčepní stojan LINDR T2 vč. plaket zlato je vybavený dvěma výčepními kohouty s plaketami, odolnou vnější úpravou a světelným panelem na umístění reklamy.

10 388,43 Kč bez DPH
12 570,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Výčepní stojan LINDR T2 včetně plaket zlato

Moderní výčepní stojan Lindr T2 vč. plaket je vybavený odolnou povrchovou úpravou, díky které se funkční vlastnosti stojanu několikanásobně zlepšují. Nejen, že zlatá barva vypadá luxusně, ale díky technologii napařování pevných částic (pozlacené fólie) ve vakuu vzniká extrémně odolná cca 2 mikrometry silná vrstva, která brání stojan před vlivem chemických látek i před mechanickým poškozením.

Stojan Lindr T2 zlato vč. plaket je osazený dvěma plaketami, které umožňují umístit na viditelné místo loga stáčených nápojů. Kromě značek prodávaného pití můžete na stojan připojit i libovolnou reklamu, a to na světelný panel, který se nachází vpředu uprostřed. Stačí pořídit si trafo (napájecí zdroj), díky kterému se reklama rozzáří. Vnitřní komponenty stojanu (nápojové vedení a dochlazovací smyčka) jsou vyrobené z kvalitní nerez oceli, stejně jako celé tělo zařízení, takže vykazují vysokou odolnost a dlouhou životnost.