Výčepní stojan LINDR T3 včetně plaket zlato

Výčepní stojan LINDR T3 vč. plaket zlato je vybavený třemi výčepními kohouty s plaketami, odolnou vnější úpravou a světelným panelem na umístění reklamy.

11 388,43 Kč bez DPH
13 780,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Výčepní stojan LINDR T3 včetně plaket zlato

Jestliže vlastníte malý útulný podnik a sháníte pěkný výčepní stojan na tři druhy pití, pak je Lindr T3 vč. plaket zlato rozhodně správnou volbou. Pevná ocelová konstrukce, odolný pozlacený povrch, tři plakety a integrovaná dochlazovací smyčka, to jsou hlavní přednosti tohoto zařízení. Dochlazovací smyčka se stará o správnou teplotu podávaných nápojů, které se vlivem teplejšího prostředí po cestě z podstolového chlazení ohřívají. Díky ní tak máte jistotu, že vaši zákazníci nikdy nedostanou teplé pití.

Výčepní stojan Lindr T3 vč. plaket zlato se ale nehodí jen na čepování piva. Na rozdíl od stojanů z mosaznou konstrukcí nepodléhá ocelové tělo Lindru T3 tak snadno poškození způsobenému agresivními limonádami a vínem. Proto můžete se stojany řady Lindr T stáčet kromě piva i víno a nealkoholické nápoje - bez důsledků pro jejich kvalitu i bez poškození stojanu. Tento typ stojanu Lindr T je navíc vybavený třemi plaketami pro osazení logy stáčených nápojů a jedním stojanem na světelnou reklamu. Lindr T3 vč. plaket zlato je tedy nejen výkonný a odolný, ale nabízí i řadu předností, kterými se jiné stojany chlubit nemohou.