Výčepní stojan LINDR T3 zlato

Výčepní stojan LINDR T3 zlato je vybavený třemi výčepními kohouty, odolnou vnější úpravou a světelným panelem na umístění reklamy.

10 443,80 Kč bez DPH
12 637,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Výčepní stojan LINDR T3 zlato

Luxusní výčepní stojan Lindr T3 zlato je výkonné a zároveň vysoce estetické zařízení na stáčení chlazených nápojů. Disponuje třemi kohouty, z nichž každý můžete využít na něco jiného. Odolné ocelové provedení vydrží bez poškození průtok hektolitrů piva i limonád, které jinak způsobují škody na běžných mosazných trubkách. U varianty stojanu Lindr T3 zlato se na nerezový základ nanáší víceúčelové pozlacení technologií PVD - tedy napařováním pevných částic ve vakuu. Díky tomu se už tak vysoká odolnost zařízení ještě více zvyšuje. Dalším bonusem této úpravy je příjemný design, který se krásně hodí do tradičních podniků s převahou dřevěných prvků.

Vedení nápoje se uskutečňuje pomocí nerezových trubiček 8 mm, stejné výrobní parametry má i použitá dochlazovací smyčka. Pomocí této smyčky zajistíte perfektní dochlazení podávaných nápojů, které se jinak mohou cestou od pivního chlazení ke kohoutům ohřát. Výčepní stojan Lindr T3 má ale ještě jednu vychytávku, kterou určitě oceníte - zabudovaný panel na světelnou reklamu. Stačí vám dokoupit si jednoduché trafo a můžete ve svém podniku zviditelnit cokoli si namanete.