Výčepní stojan LINDR T4 plus včetně plaket zlato

Výčepní stojan LINDR T4 plus vč. plaket zlato je vybavený čtyřmi výčepními kohouty s plaketami, odolnou vnější úpravou a světelným panelem na umístění reklamy, navíc poskytuje více prostoru pro obsluhu než standardní verze.

14 166,12 Kč bez DPH
17 141,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Výčepní stojan LINDR T4 plus včetně plaket zlato

Máte rádi symetrii, výkon a elegantní vzhled? Chtěli byste do svého podniku výčepní stojan, který všechny tyto vlastnosti má? Pak nepřehlédněte luxusní zařízení Lindr T4 plus vč. plaket zlato. Tento ukázkový zástupce řady Lindr T zlato patří ke špičkovým výrobkům na trhu výčepních stojanů. Základní použitý materiál je nerezová ocel, která se na výčepní zařízení a jejich příslušenství skvěle hodí - je pevná, odolná a minimálně podléhá chemickému poškození způsobenému protékajícími kapalinami.

Vnější konstrukce je navíc ještě zpevněna vrstvou pozlacené folie, která je technologií PVD napařena na ocelový povrch. Kromě toho, že zvyšuje chemickou a mechanickou odolnost zařízení, zlatý povrch také velice dobře vypadá. Jestliže ve vašem podniku převažují teplé tóny a hlavní použitý materiál je dřevo, pak se vám bude designově skvěle hodit právě varianta Lindr T4 vč. plaket zlato. Na plakety umístěné u jednotlivých kohoutů můžete upevnit loga stáčených nápojů a usnadnit tak hostům orientaci v aktuální nabídce. Jestliže byste rádi ve vašem zařízení propagovali konkrétní značku piva, svůj oblíbený klub nebo motto, kterým se při vaší práci řídíte, využijte panel na světelnou reklamu, situovaný v přední části stojanu. Stačí umístit vybranou reklamu, zapojit trafo a je hotovo. Je to stejně jednoduché, jako ostatní práce s výčepním stojanem Lindr T4 plus zlato vč. plaket.