Výčepní stojan LINDR T4 plus

Výčepní stojan LINDR T4 plus je vybavený čtyřmi výčepními kohouty a světelným panelem na umístění reklamy, navíc poskytuje více prostoru pro obsluhu než standardní verze.

9 333,06 Kč bez DPH
11 293,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Výčepní stojan LINDR T4 plus

Chcete ve svém podniku točit čtyři různé druhy pití, ale zdá se vám, že výčepní stojan Lindr T4 na to není dost velký? Pokud chcete stojan se čtyřmi kohouty, který vám ale poskytne více manévrovacího prostoru a možnost obsluhy ve dvou lidech, pak si zvolte vylepšenou variantu Lindr T4 plus. Šířka panelu s kohouty odpovídá šířce stojanu Lindr T5, ale prostřední kohout je vynechaný, takže vzniká více volného místa a navíc optické oddělení kohoutů na stranách panelu, které můžete využít třeba pro jasnější odlišení alkoholické a nealkoholické sekce.

Tělo stojanu Lindr T4 plus je stejně jako u základní varianty Lindr T4 vyrobeno z kvalitního nerezu, povrch je upraven leštěním. Vedení nápoje i dochlazovací smyčka jsou také z nerezové oceli, konkrétně z trubiček 8 mm. Na stojanu najdete zabudovaný světelný panel, na který je možné umístit reklamu, a pro jehož napájení potřebujete dokoupit jen jednoduché trafo (také k sehnání na našich stránkách). Kromě stáčení dobře vychlazeného piva (či jiných nápojů) vám tak Lindr T4 plus nabízí i možnost zviditelnění vašeho podniku přímo na výčepním stojanu.

PARAMETRY:

  • světelná reklama
  • provedení nerez
  • dochlazovací smyčka nerez
  • vstup 8mm nerez