Výčepní stojan LINDR T4 včetně plaket

Výčepní stojan LINDR T4 vč. plaket je vybavený čtyřmi výčepními kohouty s plaketami a světelným panelem na umístění reklamy.

10 304,96 Kč bez DPH
12 469,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Výčepní stojan LINDR T4 včetně plaket

Chtěli byste umístit ve vašem podniku reklamu na dobře viditelné místo, ale stále vás nenapadá kam? Uvažujete, kde si reklamního loga všimne každý, ale kde zároveň nenaruší celkový dojem a atmosféru? Lepší místo než výčepní stojan najdete jen těžko. U něj se zastaví každý zákazník a většinou tu nějakou dobu pobude, takže má dost příležitostí si vaší reklamy pořádně všimnout. Zároveň ale tato reklamní plocha nezabírá moc místa a neprosazuje se na úkor jiných prvků ve vaší hospodě/restauraci. Poskytování reklamy je ale jen jeden z bonusů, které výčepní stojan Lindr T4 vč. plaket nabízí. Jeho primární účel je jednoduchý - poskytovat návštěvníkům řádně vychlazené a dobře načepované pití.

Tělo i vnitřní vybavení stojanu (vedení nápoje a dochlazovací smyčka) jsou z nerez oceli, povrch zařízení je upravený metodou leštění. Abyste mohli využít reklamní funkci tohoto stojanu, potřebujete si ještě dokoupit trafo (napájecí zdroj), které také seženete v našem obchodě. Součástí stojanu jsou i elegantní plakety, které můžete osadit logy konkrétních nápojů a zvýšit tak přehlednost aktuální nabídky. Vaši zákazníci širokou nabídku nápojů a jejich dobrou přehlednost určitě ocení.

PARAMETRY:

  • světelná reklama
  • provedení nerez
  • dochlazovací smyčka nerez
  • vstup 8mm nerez