Výčepní stojan LINDR T6 plus

Výčepní stojan LINDR T6 plus je vybavený šesti výčepními kohouty a světelným panelem na umístění reklamy, navíc poskytuje více prostoru pro obsluhu než standardní verze.

23 915,70 Kč bez DPH
28 938,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Výčepní stojan LINDR T6 plus

Lindr T6 plus je výčepní stojan stejnojmenné české firmy Lindr, která se specializuje na výrobu výčepních zařízení a jejich příslušenství. Lindr T6 plus je praktické zařízení, sloužící ke stáčení až šesti různých nápojů najednou. Pro lepší dochlazení je stojan vybavený dvěma dochlazovacími smyčkami, takže se nemusíte bát, že by se při velkém průtoku nestíhalo stáčené pití chladit.

Výčepní stojan Lindr T6 plus využívá osmikohoutovou základnu se dvěma prázdnými místy, takže vzniká dostatek prostoru pro vícečetnou obsluhu a navíc se dobře oddělí jednotlivé sekce nápojů - na koncích tak můžete mít třeba kohouty s nealkem či vínem a uprostřed čtyři druhy piva. Stojan na dvou opěrných nohách nabízí také dvě plochy na světelnou reklamu, ke kterým potřebujete dvě trafa pro dostatečné napájení. Konstrukce stojanu včetně nápojového vedení a dochlazovacích smyček je vyrobená z nerezové oceli, takže je odolná a pevná.

PARAMETRY:

  • světelná reklama
  • provedení nerez
  • dochlazovací smyčka nerez
  • vstup 8mm nerez