Výčepní stojan Prisma 1

Výčepní stojan PRISMA 1 s jedním kohoutem je minimalistický výrobek se zajímavým designem a odolnou úpravou, který skvěle zapadne do vašeho podniku.

4 691,74 Kč bez DPH
5 677,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Výčepní stojan Prisma 1

Nelíbí se vám zakroucené tvary stojanů Cobra? Chcete stylový a výkonný stojan, který vás na první pohled upoutá jednoduchými tvary a precizností provedení? Pak je pro vás Prisma 1 to pravé. Bude se vám skvěle hodit, nejen pokud chcete stáčet jen jeden typ chlazeného pití, ale i když plánujete podávat více druhů sudových nápojů. Pokud se vám nelíbí dlouhá řada kohoutů usazená okolo jednoho stojanu (jako u typu Lindr T), ale dali byste přednost tomu, aby každý kohout měl svůj vlastní stojan, můžete si na bar nechat nainstalovat libovolné množství stojanů Prisma 1 a vylepšit tak výsledný dojem.

Výčepní kohout Prisma 1 má nerezovou konstrukci, v jejíchž útrobách najdete nápojové hadice 9,5 mm a dochlazovací smyčku vytvořenou z nerezové trubičky s průměrem 8 mm. Povrch stojanu je upraven metodou kartáčování, díky čemuž se stává odolnějším proti vnějším nečistotám, včetně otisků prstů, které rády ulpívají například na nerezové oceli. Údržba stojanu se tak značně zjednodušuje, což vám šetří nejen čas, ale i peníze potřebné na čisticí prostředky.