Výčepní stojan Prisma 2

Výčepní stojan PRISMA 2 se dvěma kohouty je minimalistický výrobek se zajímavým designem a odolnou úpravou, který skvěle zapadne do vašeho podniku.

6 724,79 Kč bez DPH
8 137,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Výčepní stojan Prisma 2

Prisma 2 je netradiční výčepní stojan, který se může chlubit elegantním a minimalistickým provedením, které se skvěle hodí do stylových moderních podniků. Nemáte rádi zbytečné ozdobičky, zakroucené tvary a barevné detaily? Potom budete s výčepním stojanem Prisma 2 maximálně spokojeni. Je jednoduchý, s přímými hladkými tvary a nenápadnou stříbrnou barvou, která dobře zapadne v jakémkoli prostředí.

Konstrukce výčepního stojanu Prisma 2 je tvořená z nerezové oceli, stejně jako nápojové hadice (9,5 mm) a dochlazovací smyčka (8 mm). Povrch stojanu je upraven kartáčováním, čímž se stává odolnějším vůči vnějším nečistotám, zejména otiskům prstů, které vypadají na výčepních stojanech značně neesteticky. Kohouty jsou od sebe umístěné v takové vzdálenosti, abyste pod ně bez problémů umístili dva půllitry bez toho, aby se o sebe třely, přitom ale nezabírají zbytečně moc prostoru.