Výrobník sodové vody SODA PYGMY Green Line

Soda Pygmy Green Line je oblíbený výrobník sodové vody od firmy Lindr. Jednoduchý design a výkon 18-20 l/hod. ho předurčují do role spolehlivého pomocníka v komerčních provozech, kde si zákazníci rádi dopřejí čerstvou sycenou vodu. Skvěle se ale hodí i do domácností a do kancelářských prostor.

29 395,04 Kč bez DPH
35 568,00 Kč včetně DPH

PODROBNÝ POPIS: Výrobník sodové vody SODA PYGMY Green Line

Máte rádi čerstvou osvěžující vodu, u které máte jistotu nezávadnosti a dobré chuti? Už vás nebaví kupovat si drahé vody v plastových lahvích? Chcete si dopřát levnou a zároveň chutnou vodu a přitom ulevit životnímu prostředí? Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli ano, pak je pro vás ideálním řešením pořídit si sodobar - moderní výrobník sodové vody.

Soda Pygmy Green Line patří ke kvalitním sodobarům české firmy Lindr. Je to moderní zařízení s minimalistickým designem a dvěma výčepními kohouty, bez zbytečných rušivých elementů a složitého ovládání. Hodí se do kanceláří, škol, domácností, zkrátka všude tam, kde se delší dobu zdržují lidé, kteří potřebují dodržovat pitný režim a rádi si dopřejí čerstvou osvěžující vodu.

Výhody sodobaru Soda Pygmy Green Line:

  • výkon 18-20 l/hod.
  • 2 výčepní kohouty
  • celoocelové provedení
  • nízké provozní náklady
  • hmotnost 20 kg
  • rozměry 180 x 420 x 300 mm

Moderní sodobar Soda Pygmy Green Line má kromě funkce výroby sodové vody mísením s CO2 také funkci jejího chlazení. Z obou kohoutů vám tak proudí chlazená voda, v jednom z nich je navíc zároveň i sycená. Kromě toho můžete váš sodobar doplnit o filtrační hlavici a patronu, namontované ještě před samotným zařízením, které vám zajistí stoprocentní čistotu přicházející vody a prodlouží tak životnost sodobaru.

Výrobník sodové vody Soda Pygmy Green Line vychladí během hodiny 18-20 litrů vody, což je rozhodně dostačující množství pro malou firmu i pro běžnou domácnost. Ocelové provedení zajišťuje stabilitu a odolnost přístroje i při hrubším zacházení, takže Soda Pygmy Green Line přežije i nájezd mateřské školky nebo převážení z jednoho místa na druhé. S hmotností 20 kg a rozměry 180 x 420 x 300 mm není problém ho jednoduše přesouvat kamkoli, což určitě oceníte, pokud s ním budete potřebovat často hýbat.

PARAMETRY:

Typ chladiva: R290
Jmenovitý proud: 1,9A
Napětí: 220-240V/50Hz~1
Elektrický příkon: 437W
Vestavěný vzduchový kompresor: NE
Chladící výkon To 0°C/Tk 50°C: 20l/hod
Výkon chladícího kompresoru: 1/8Hp
Doba prvního nachlazení: 4min.
Počet chlazených nápojů: 2
Rozměry (ŠxVxH): 180x420x310mm
Hmotnost: 20kg

SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ: