Vodní stolové výčepní zařízení

Chcete ve svém podniku podávat dobře vychlazené pití, ale na masivní podstolové chlazení nemáte místo? Potom si vyberte z naší nabídky vodních stolových výčepních zařízení. Jsou výkonná, lehká, dobře vypadají a ušetří vám prostor i peníze.

AS 45 2x kohout

AS 45 2 x kohout je výčepní zařízení vodního typu, které se hodí do stálých provozů s průměrnou výtočí 30-45 l/hod. Je ideální k použití tam, kde není dostatek místa na velké podstolové...

Cena bez DPH
12 957,85Kč
Cena včetně DPH
Cena s DPH
15 679,00Kč

AS 110 INOX Tropical Green Line 3x kohout

Luxusní pivní chlazení AS 110 Inox Tropical Green Line 3 x kohout se pyšní výkonem až 110 l/hod. a rozměry 665 x 460 x 480 mm. V konstrukci má zabudováno celkem 39 metrů chladicích smyček, takže...

Cena bez DPH
18 652,89Kč
Cena včetně DPH
Cena s DPH
22 570,00Kč

Vodní stolové chlazení je skvělou alternativou podstolových zařízení všude tam, kde nemáte dostatek místa nebo kde předpokládáte nutnost s chlazením častěji hýbat. Díky využití vody coby chladicího média má tento typ chlazení dvě základní výhody oproti chlazení kontaktnímu (suchému) - spotřebuje mnohem méně energie a je schopné chladit i dlouhou dobu po přerušení dodávek energie. To je zásluhou tzv. “ledové banky”, která se začne v zásobníku vytvářet už pár minut po zapnutí. Se stolovým zařízením se také snadno manipuluje - stačí vypojit hadice a elektrický kabel a můžete chlazení přestěhovat, kam potřebujete. Vzhledem k tomu, že je chlazení už navíc osazeno výčepními kohouty, vám odpadají náklady s jejich pořizováním. Pokud tedy sháníte zařízení se střední výtočí (45-110 l/hod), měli byste se poohlédnout právě po tomto typu.

Vodní stolové výčepní zařízení AS 45 2x kohout, AS 110 INOX 2x kohout a AS 110 INOX 3x kohout. Principem vodního chlazení je nachlazování pomocného média (vody) a vytváření ledové banky. Do takovéto lázně se pak instaluje potřebný počet nerezových chladících smyček, kterými pivo protéká. Nejste-li si jisti, jak vybrat správně Vaše chlazení, ať už z hlediska výkonu nebo principu funkce, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám s výběrem poradíme, poskytneme další informace a pomůžeme vybrat chlazení přesně na míru pro Váš účel.